Ons team

boardroom LCS

LCS bestaat uit een vast team van bevlogen mensen, wat continu wordt versterkt door collega’s die een periode hun expertise inzetten voor de programma’s. Onze passie is om de juiste partijen met elkaar te verbinden om talenten een kans te geven zich te ontwikkelen.

Ons vaste team

Hieronder zie je onze medewerkers die vast onderdeel uitmaken van de stichting.

Francien David

Francien David - Directeur LCS

david@schiphol.nl

Foto Margreet

Margreet Hak - Programma manager

hak_m@schiphol.nl

Frank van der Laan

Frank van der Laan - Programma manager

frank.van.der.laan@schiphol.nl

Femke Woltman

Femke Woltman - Programma manager

woltman_f@schiphol.nl

Flip Nellissen

Flip Nellissen - Programma manager

nellissen_f@schiphol.nl

Helma Bos

Helma Bos - Backoffice medewerkster

kreij_w@schiphol.nl

Ilhame Riyani

Ilhame Riyani - Junior programma manager

ilhame.riyani@schiphol.nl

Bo van Paassen

Bo van Paassen - Junior programma manager

bo.van.paassen@schiphol.nl

Jolanda Roquas

Jolanda Roquas - Coördinator Trainingen & Opleidingen

jolanda.roquas@schiphol.nl

 

Birgitte Tuinman

Birgitte Tuinman - Communicatiemanager

birgitte.tuinman@schiphol.nl

Hellen Sheerbahadursing

Hellen Sheerbahadursing - Frontoffice medewerkster

frontoffice_lcs@schiphol.nl

Mariska de Swart

Mariska de Swart - Junior programma manager

mariska.de.swart@schiphol.nl

 

Rachel Penig

Rachel Penig - Financieel medewerkster

rachel-augusta.penig@schiphol.nl 

Erik de Vries

Erik de Vries - Programma manager

erik.de.vries@schiphol.nl

Onze community

csu logo
WOD
PCH
Corendon logo
Facilicom Logo
Executive Mobility Group