Wie zijn wij?

boardroom LCS

LCS bestaat uit een vast team van bevlogen mensen, wat continu wordt versterkt door collega’s die een periode hun expertise inzetten voor de programma’s. Onze passie is om de juiste partijen met elkaar te verbinden om talenten een kans te geven zich te ontwikkelen.

Ons vaste team

Hieronder zie je onze medewerkers die vast onderdeel uitmaken van de stichting.

Francien David

Francien David - Directeur LCS

david@schiphol.nl

Birgitte Tuinman

Birgitte Tuinman - Communicatiemanager

birgitte.tuinman@schiphol.nl

Erik de Vries

Erik de Vries - Programma manager

erik.de.vries@schiphol.nl

Foto Margreet

Margreet Hak - Programma manager

hak_m@schiphol.nl

Frank van der Laan

Frank van der Laan - Programma manager

frank.van.der.laan@schiphol.nl

Femke Woltman

Femke Woltman - Programma manager

woltman_f@schiphol.nl

Flip Nellissen

Flip Nellissen - Programma manager

nellissen_f@schiphol.nl

Mariska de Swart

Mariska de Swart - Programma manager

mariska.de.swart@schiphol.nl

Ilhame Riyani

Ilhame Riyani - Programma manager

ilhame.riyani@schiphol.nl

Bo van Paassen

Bo van Paassen - Programma manager

bo.van.paassen@schiphol.nl

Helma Bos

Helma Bos - Backoffice medewerkster

kreij_w@schiphol.nl

Jolanda Roquas

Jolanda Roquas - Coördinator Trainingen & Opleidingen

jolanda.roquas@schiphol.nl

Hellen Sheerbahadursing

Hellen Sheerbahadursing - Frontoffice medewerkster

frontoffice_lcs@schiphol.nl

 

 

Rachel Penig

Rachel Penig - Financieel medewerkster

rachel-augusta.penig@schiphol.nl 

Onze community

Hogeschool van Amsterdam
Beumer Group logo
KLM Catering Services
SAR
Logo
LVNL