Wie zijn wij?

LCS bestaat uit een vast team van bevlogen mensen, wat continu wordt versterkt door collega’s die een periode hun expertise inzetten voor de programma’s. Onze passie is om de juiste partijen met elkaar te verbinden om talenten een kans te geven zich te ontwikkelen.

Ons vaste team

Hieronder zie je onze medewerkers die vast onderdeel uitmaken van de stichting.

Francien David
Francien David - Directeur 

david@schiphol.nl

Birgitte Tuinman
Birgitte Tuinman - Communicatiemanager

birgitte.tuinman@schiphol.nl

Erik de Vries
Erik de Vries - Programma manager

erik.de.vries@schiphol.nl

Margreet Hak
Margreet Hak - Programma manager

hak_m@schiphol.nl

Frank van der Laan
Frank van der Laan - Programma manager

frank.van.der.laan@schiphol.nl

Femke Woltman
Femke Woltman - Programma manager

woltman_f@schiphol.nl

Joyce Schriemer
Joyce Schriemer - Programma manager

joyce.schriemer@schiphol.nl

Rachel Penig
Rachel Penig - Financieel medewerker

rachel-augusta.penig@schiphol.nl 

Ilhame Riyani
Ilhame Riyani - Programma manager

ilhame.riyani@schiphol.nl

Bo van Paassen
Bo van Paassen - Programma manager

bo.van.paassen@schiphol.nl

Helma Bos
Helma Bos - Backoffice medewerker

kreij_w@schiphol.nl

Peggy Babel
Peggy Babel-Herbonnet - Management assistent

luchtvaartcommunity@schiphol.nl

 

Caro van Dijk
Caro van Dijk - Programma manager

caro.van.dijk@schiphol.nl

René Bieman
René Bieman - Programma manager

rene.bieman@schiphol.nl

Onze community

Royal flora holland
WOD
gategroup
hms host
raggers
Executive Mobility Group